بعد از یک روز خسته کننده ، این خواب همه است که شما را آماده میکند برای روز بعد. ساخت فضای مناسب برای اتاق خواب ها که دارای یک فضای بزرگ و جادار باشد ،استرس و خستگی روز را از آن دور می کند. متأسفانه اتاق خواب هر خانه به اندازه کافی جادار نیست. اگر خانه ای با یک اتاق خواب کوچک دارید ، می توانید با استفاده از ایده های مفید دکوراسیونی که برای شما آماده کرده ایم فضای اتاق جادارتر به اتاق خواب خود اختصاص دهید.

اتاق های خواب هر خانه به اندازه ای جادار هستند و ممکن است کالاهای زیادی خریداری نکنند. نیازی به نگرانی نیست! در اتاق خواب های کوچک با استفاده از مدل های مبلمان مناسب می توانید فضای زندگی جادار تری داشته باشید.

مدل های کوچک کمد

کمد های اتاق خواب برای فضای ذخیره سازی بسیار مهم هستند. با این وجود ، استفاده از کمد های اندازه گیری شده بسیار بزرگ در اتاق خواب های کوچک ، فضا را تنگ می کند و جایی برای قدم گذاشتن باقی نمی گذارد. با انتخاب مدل های کابینتی باریک و با طراحی بالا می توان در مصرف فضا صرفه جویی کرد. اگر لباس های که شما زیاد از آنها استفاده نمی کنید در این کمد جا ندارد ، می توانید لباس های استفاده نشده خود را در منطقه دیگری ذخیره کنید.

کمدهای دیواری را در اندازه مناسب انتخاب کنید

ساخت فضای مناسب برای اتاق خواب
ساخت فضای مناسب برای اتاق خواب

افرادی که کم خوابی دارند بهتر است اتاقی کم وسایل داشته باشند شاید باورش سخت باشد اما وسایل اضافی می تواند ذهن شما را درگیر خود کند و خواب را از چشمان شما بگیرد .افرادی که یک اتاق خواب کوچک دارند باید تنها وسایل ضروری اتاق خواب را در اتاق جای دهند. در عین حال ، به جای داشتن وسایل بیشتر دراتاق خواب ، مهم است که وسایلی را که بیشتر استفاده می کنید برای ظاهربهتر داشته باشید.

سعی کنید از تابلوهایی که طرح شلوغ دارند در اتاق خواب استفاده نکنید با ور کنید تابلو ها چه نقاشی باشند چه عکس از خود انرژی دارند که می تواند ذهن شمارا در گیر خود کنند حتی اگر هزاران بار به آنها خیره شده باشید اما ذهن شما هر بار مواردی را در آنها میابد که میتواند برایش تازه باشد .

سعی کنید آز رنگهی روشن ولایت استفاده شود چون رنگهای روشن و لایت علاوه بر آرامش فکری محیط اتاق را دلباز تر نشان میدهند.

بجای ویترین و بوفه از شلف استفاده کنید علاوه بر کمجا بودن ظاهری مدرن به اتاق شما میدهند حتما سعی کنید یکی از شلف هارا به کتاب اختصاص دهید زیرا توصیه ما به شما این است که حداقا بیست دقیقه مطالعه قبل از خواب خوابی آرام را به شما هدیه میکند به این منظور نور آباژور میتواند برای مطالعه قبل از خواب شما مفید باشد.

اگر اتاقی کوچک دارید سعی کنید از تختی استفاده کنید که زیر آن باکس دارد شدیدا میتواند درصرفه جویی از فضا به شما کمک شایانی کند البته لازم به تذکر است که فضای زیر تخت مخصوصا اگر وسایل باشد مکانیست که شدیدا گردو غبار جمع می شود سعی کید حداقل ماهی یک بار جارو برقی کشیده شود.

ساخت فضای مناسب برای اتاق خواب
ساخت فضای مناسب برای اتاق خواب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *